Diverse delar från en Stewart-Ford, 1999.

Auktion för fantaster

Sidepod från en Jordan-Peugeot, 1995.

Program invigningen av Mantorp Park.

Knappar och vykort från Sveriges Grand Prix.

Stora och rikt illustrerade böcker om Audis LeMans-segrar 2000 och 2001.

Jacka för BMW:s stallförare. Ronnie Peterson hade en likadan.

Årsböcker BTCC, 1995-1996, 1998-1999. Rickard Rydell körde alla dessa år.

Tavla signerad av Edward Sandström. Monaco 2003, Formel Renault V6.

Årsböcker Formel 1 1991 och 1992. Förord av Jean Alesi.

Mediaguide Cart-säsongen 2000.

Keps Stefan Johansson Collection Series.

Officiell Ferrari-merchandise. Olja från Filipe Massas bil Turkiets Grand Prix 2007. Nummer 1 av 200.

Årsbok 1974-1975. Skriven på svenska.

Foder från Ronnie Petersons March 721X 1972.

Pennskrin, rallymotiv på baksidan.

Tallrik, Jim Clark.

Formel 1-spel, 1990-tal.

Formel 1-spel, 1960-tal.

Fotoalbum, Ferrari. Gåva från stallet under Belgiens Grand Prix 1998.

Keps, Ferrari. Gåva från stallet under Belgiens Grand Prix 1998.

Officiell racingjacka från Good Year.

Officiell keps, Good Year.

Autograf Graham Hill.

Autograf James Hunt.

Keps, Indycar. Surfers Paradise, Australien 1999.

Autograf Jean-Pierre Jarier.

Autograf Alan Jones.

Kesp, Lotus/John Player Special. Nytillverkad.

Klistermärken Ronnie/Lotus/John Player Special 1970-tal.

Årsbok 1973. Skriven på engelska.

Autograf Jochen Mass.

Keps, Minardi 2000-tal.

Tidningar, Powerslide med Ronnie Peterson.

Samlarprylar, Michael Schumacher.

Bok, Ayrton Senna.

Kvartettspel, Formel 1.

Program, Sveriges Grand Prix.

Foto: (C) by GR Digital User

Affisch, Sveriges Grand Prix 1973.

Foto: (C) by GR Digital User

Affisch, Sveriges Grand Prix 1974.

Foto: (C) by GR Digital User

Affisch, Sveriges Grand Prix 1975.

Foto: (C) by GR Digital User

Affisch, Sveriges Grand Prix 1979. Loppet som aldrig blev av.

Foto: (C) by GR Digital User

Filmaffisch, 1970.

Foto: (C) by GR Digital User

Filmaffisch, 1967.

Foto: (C) by GR Digital User

Filmaffisch, 1963.

Foto: (C) by GR Digital User

Filmaffisch, 1968.

Vi använder cookies för att förbättra funktionaliteten på våra sajter, för att kunna rikta relevant innehåll och annonser till dig och för att vi ska kunna säkerställa att tjänsterna fungerar som de ska.

Läs mer

2 månader Premium för bara 19 kr - när du gör vårt quiz!